HOME

Firma Ru-Ka, spol. s r.o., se zabývá výrobou koupelnového nábytku, typizovaných i atypických kuchyní, dýhovaného nábytku, zařízení interiérů kancelářských i bytových a lisováním posformingových dvířek.

Hlavním programem firmy je výroba sériového koupelnového nábytku pro SIKO koupelny. Řady nábytku MODENA, WENGE, ANCONA, a DOLCE jsou výsledkem dlouholetých zkušeností naší společnosti s výrobou koupelnového nábytku. Spolupráce s firmou SIKO koupelny nám umožňuje pro naše regionální zákazníky objednávat veškerý sortiment sanitární keramiky, dlažby, obkladů, doplňků a nábytku z aktuálního katalogu SIKO koupelny.

V oblasti kuchyní si u nás můžete vybrat z nabídky typizovaných kuchyní za ekonomickou cenu, viz. katalog "Typizované kuchyně", ale provádíme i individuální kompletní realizaci od prvotního zaměření až po konečnou montáž. Při výrobě kuchyní dbáme především na výběr kvalitních materiálů a moderního kování, které díky široké škále našich dodavatelů můžeme zákazníkům nabídnout. Spolupracujeme také s elektro Franc, kde si můžete vybrat a zkonzultovat výběr spotřebičů, naši firma vám spotřebiče poskytne zvýhodněnou cenu a provede montáž do kuchyně zdarma.

Výroba nábytku na zakázku se týká jak jednotlivých kusů bytového vybavení, tak i zařízení celých interiérů kanceláří, nemocnic, bytů apod. Na vakuovém lisu vyrábíme posformingová dvířka pro vlastní výrobu i na zakázky. Používání moderních technologií a dlouholetých zkušeností nám umožňuje uspokojit i nejnáročnější zákazníky.

O NÁS

Společnost Ru-Ka spol. s r.o. vznikla v roce 1991. Začínala v pronajatých prostorách s výrobou koupelnového nábytku, vestavěných skříní, plovoucích podlah a různého nábytku na zakázku. V roce 1997 se přestěhovala do vlastní nově vybudované provozovny. Za dobu svého působení na českém trhu si získala velké množství spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí. S moderními technologiemi můžeme nyní nabídnout ještě více.

KONTAKT

email: info@ru-ka.cz
telefon: 775 553 531
Ru-Ka spol. s r.o. - Jamné nad Orlicí 270, 561 65
Po-Pá 6:00 - 14:45 | tel.: 775 553 531
© 2023 Ru-Ka spol. s r.o
powered by Quick.Cms